Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

Remis z Wisłą Płock

• autor: nadnarwianka97, 2014-05-20 10:55

W dniu 18.05 Nadnarwianka '97 zmierzyła się z rówieśnikami z Wisły Płock. Mecz zakończył się remisem 1:1 (1:0)

Nadnarwianka Pułtusk - Wisła Płock

1:1 (1:0)

Skład: Alek Dobrosielski - Mateusz Kiela, Karol Czaplicki, Konrad Wiśniewski, Jakub Kozakiewicz - Piotr Cywiński, Patryk Zalewski, Tomasz Boligłowa (65' Piotr Ostaszewski), Krzysztof Królak, Artur Żmijewski - Szymon Bierdziński (40' Marek Balcerzak)

Bramki: Wisła Płock 30'

Marek Balcerzak 43'

W pierwszej połowie meczu przewagę osiągnęła drużyna gości, co chwila nękająca naszych obrońców prostopadłymi podaniami na bardzo szybkich skrzydłowych. Dzięki takim zagraniom stworzyli sobie w pierwszych minutach dwie stuprocentowe sytuacje, których jednak nie zdołali wykorzystać. W końcu udało sie im strzelić bramke w 30' spotkania i po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:0.

Na drugą część spotkania zawodnicy Nadnarwianki wyszli bardzo zmotywowani i zaczęli przejmować inicjatywe w tym spotkaniu. W 43' na prawym skrzydle urwał się Krzysztof Królak i świetnie zagrał wzdłuż pola karnego do wprowadzonego w przerwie Marka Balcerzaka. Marek dopełnił formalności i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Kilka minut później prawie identyczna sytuacja i znów po podaniu Krzyśka, Marek stzrela na bramke Wisły. Tym razem jednak bramkarz był górą i zdołał obronić strzał. W nastepnej sytuacji to Marek ucieka obrońcom na skrzydle i świetnie dośrodkowuje do nadbiegajacego Krzyśka, którego strzał przelatuje niestety nad poprzeczką bramki przeciwnika. Mimo dobrej gry w drugiej połowie, naszym zawodnikom nie udaje sie jednak strzelić zwycieskiej bramki i mecz kończy się remisem.

Cieszy gra drużyny w drugiej połowie spotkania i kolejny mecz bez porażki. Teraz czekamy na zwycięstwo, choc zadanie będzie wyjątkowo trudne ponieważ do Pułtuska przyjeżdża drużyna Legii Warszawa.